Terazi Burcu Günlük Burç

29 Nisan 2016 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç

Terazi Burcu Günlük Burç

Paranızı ve sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Düşünmeden yapılacak harcamalar da sorun yaratabilir. Arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmalısınız, ama bu kişilere sevginizi göstermek için para harcamanız gerekmiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Görev ve sorumluluklarımıza odaklanabileceğimiz, işlerimizi akışkan şekilde halledebileceğimiz, önemli görüşmeler veya ilişkilere boyut kazandırmak için uygun bir gündeyiz. Ancak, iş hayatımızda veya üzerinde yoğunlaştığımız işlerde gereken gayreti göstermemek sıkıntılı durumlara da neden olabilir bilginize. Geceye doğru ilerleyen saatlerde maneviyat önem kazanıyor, dualar edebilir, hayallere dalabilir veya yüksek yaratıcılığımızı kullanmak için seferber olabiliriz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Burç Milliyet

Gün içinde evinizdeki teknik konularla ilgilenebilirsiniz. Ailenizde yeniden gündeme gelen konularda paylaşım içinde olabilirsiniz. Toprak veya emlak işlerinizle ilgilenebilirsiniz. İlişkilerinizdeki sorumluluklarınız tekrar gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayabilirsiniz. Tepkisel davranmamaya özen gösterin.

Terazi Burcu Günlük Burç Sabah

İçinizde fırtınalar olsa bile dengelerinizi bozmamaya çalışmanız, sizin için artı bir puan. Bugün gücünüzün üstünde sarf edeceğiniz performans sayesinde, kazançlar konusunda, istediğiniz karı sağlayabileceksiniz. Her türlü düşünceye açık olmanız, iş başarınızı arttırırken, tecrübeler konusunda deneyim kazanmanıza neden oluyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Vatan

Terazi Burcu Günlük Burç Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Takvim

Her fırsata sevdiğinizle zaman geçirmeye çalıyorsunuz. Sizi sevdiğine eminseniz onu daha özgür bırakmalısınız. Biraz rahat olmalısınız.

29 Nisan 2016 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 29 Nisan 2016 Cuma günlük burç yorumları. Terazi Burcu Günlük Burç.