Terazi Burcu Günlük Burç

28 Ağustos 2016 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç

Terazi Burcu Günlük Burç

Genel anlamda zorlu günlerde olsak da, ayın bu son günlerinde, maddi başlıklı konularda veya işlerde, bazı olanaklar veya fırsatlar söz konusu olabilir. Yeni şeyler öğrenmek, bilginizi arttırmak veya eğitimler almak olasılığı da yüksek görünüyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün özellikle sabah saatlerinde ailevi işler daha çok gündeme gelebilir. Ortaklaşa konularda aşırı kontrolcü davranmamalısınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Sabah

Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal yaşantınızla ilgili kendinizi tanıma fırsatı veriyor. Geçmiş olaylarla ilgili sorgulamalar geçirebilirsiniz. İsteklerinizin gerçekleştirme konusunda farklı detaylar üzerinde durmanız, hiç de hoş değil. Takıntılı yönlerinizin size zaman kaybettirebileceğini fark etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Vatan

Terazi Burcu Günlük Burç Posta

Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Takvim

Hayatınızda duygusallıktan çok gerçeklere yer açmalısınız. Geçmişteki hataların duygusallığınızdan kaynaklandığını biliyorsunuz. Alacağınız bir haber içinize su serpecek.

28 Ağustos 2016 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 28 Ağustos 2016 Pazar günlük burç yorumları. Terazi Burcu Günlük Burç.