Terazi Burcu Günlük Burç

28 Eylül 2016 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç

Terazi Burcu Günlük Burç

Eskiden tanıdığınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz, ama mevcut durumunuzu, pozisyonunuzu ve planlarınızı hızlı şekilde paylaşmamalısınız. Bilgi toplamanız iş birliği içerisinde olduğunuz kişilerin amaçlarınıza ulaşmanıza yardım edip edemeyeceğini daha iyi görmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Burç Milliyet

Gizli kalmış olaylardan dolayı stresler yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi bir şeyleri kabullenmek zorunda bırakabilir. Bugün kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Yaşadığınız içsel süreçler nedeniyle dağılabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızı bitirmek için zaman harcayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle plan yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Sabah

Bugün, çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Fakat, sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle de yapacağınız fikir teatilerinden de büyük keyif alacaksınız ve fikirlerinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Vatan

Bugün yediğinize içtiğinize her zamankinden daha çok dikkat edin. Sağlıklı beslenmeniz ve gücünüzü yerine getirecek besinleri almanız önemli. Aldığınız bir tedavi varsa dikkat edip, yan etkilerinden korunduğunuzdan emin olun.

Terazi Burcu Günlük Burç Sözcü

Bilinçaltı ve içsel dünyanıza çekilmek isteyebileceğiniz bir Merkür günü deneyimleyeceksiniz. Zihninizde olumsuz geçmişle ve kişilerle barışma deneyimleyebilirsiniz.Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Takvim

Bugün aldığınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Çalışkan olmanız üstleriniz tarafından taktirle karşılanıyor. Özlem duyduğunuz kişilerle bir araya geleceksiniz.

28 Eylül 2016 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 28 Eylül 2016 Çarşamba günlük burç yorumları. Terazi Burcu Günlük Burç.