Günlük Burç Terazi Burcu

Günlük Burç Terazi Burcu 29 Ağustos 2014 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Sürprizler ve ilginç karşılaşmalar sizi heyecanlandıracak ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Aslında bakış açınızın değiştiğini hissedebilirsiniz. Eskiden sizi rahatsız eden olayların ve kişilerin artık sizi fazla rahatsız etmediğini anlayabilirsiniz. Özgürlük, keşifler ve farklı ortamlar ilginizi çekecek ve seyahat programları yapacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte tatil programları yapabilirsiniz. Bu arada bazı karışıklıklar olabilir ve ortaya çıkan karmaşadan rahatsızlık duyabilirsiniz. Ancak duruma farklı açıdan bakabilirseniz, hem çevrenizi, hem de kendinizin farklı yönlerini keşfedebilirsiniz.

Burçlar - Terazi Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizle paylaşmanız gereken çok şey var. Daha esnek olursanız, kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Yollarla ilgili fırsatların söz konusu olması, yeni olayları da beraberinde getirecek. İsteklerinizden vazgeçmemelisiniz..

Burçlar - Terazi Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Diğerlerinin neler istediği veya neler olup bittiği konusunda kafanız karışmış olabilir. Yakında işler netleşmeye başlayacak, şimdilik sakin şekilde bir köşede beklemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Terazi Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Bugünlerde uğraşmak zorunda kaldığınız sorunlar sizi demotive edebilir. Bu karamsar havanın dağılmasına en büyük katkı yine sizden gelecek. Hadi bakalım harekete geçme zamanı, kalk ve kendine gel diyebilirsiniz kendinize.

Burçlar - Terazi Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

YAŞAMINIZDA yapacağınız ufak tefek değişiklikler size ilaç gibi gelecek. Kesinlikle yeniliklere ihtiyacınız var. Eski hesapları kapatın.

Günlük Burç Yorumları

Burçlar - Terazi Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.