Terazi Burcu Günlük Burç

10 Aralık 2016 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç

Terazi Burcu Günlük Burç

Kendinize olan inancınız ve güveniniz tam. Şu sıralar sakin kalmaya çalışın. Huzurunuzu bozmak ve sevdiklerinize zarar vermek isteyen kişilerle aranıza mesafe koymalısınız. Şansınız yaver gidebilir, bu nedenle işlere kanalize olmanın tam sırası.Akşam üzerine yaklaşan saatlere kadar bazı belirsizlikler, isteksizlik veya kararsızlık şeklinde durumlar söz konusu olabilir. Hafta başında yazdığımız kalıcı yenilikler yapma, kişisel gelişimimize özen gösterme, yeni bilgiler edinme türünde olaylara açık günlerdeyiz. Aynı zamanda ruhsal anlamda büyümeye açık, spritüel konularda gelişmelerin ön planda olabileceği, yaratıcılığın yüksek olduğu veya motive konuşmaların ve fikir alışverişlerinin yapılabileceği günlerdeyiz. Sadece gece yarısında ilişkilerde uyumsuzluklar veya stresli durumlar söz konusu olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Milliyet

Günün ilk yarısında eşinizi ya da karşınızdakileri daha fazla düşünmeniz mümkün. Öğle sonrasında parasal konular, birikimler üzerine düşünebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Sabah

Teknoloji alt yapılı konularda sorunlarla karşılaşabilirsin. Duyduklarının gerçek olup olmadığını araştırmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Vatan

Terazi Burcu Günlük Burç Sözcü

Hayatınızın krizli alanlarının tamirinde önemli ilerlemeler sağlayabileceğiniz bir süreç geçiriyorsunuz. İnsanlarla olan iletişiminizdeki sadakat ve uzlaşma enerjisi sayesinde ortak kazanımlar ve maddi yükümlülüklerin karşılanması konularında ilerleme kaydedebilirsiniz.Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Takvim

İnsanlara karşı sert bir tutum içine girebiliyorsunuz. Bu arada menfaatlerinizi düşünmeden hareket ediyorsunuz. Cömertliğiniz tartışılmaz ama iyiliğinizi gölgelemeyin.

10 Aralık 2016 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 10 Aralık 2016 Cumartesi günlük burç yorumları. Terazi Burcu Günlük Burç.