Günlük Burç Terazi Burcu

Günlük Burç Terazi Burcu 31 Temmuz 2015 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu Uzun zamandır görüşmediğiniz, ihmal ettiğiniz veya unuttuğunuz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada duyduğunuz haberler kafanızı karıştırabilir fakat bunları fazla önemsemeyeceksiniz. Alacağınız davetlere isteksiz gidebilirsiniz fakat daha sonra karşılaştığınız kişiler ve olaylar keyfinizi yerine getirecek ve halinizin değiştiğini hissedeceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız yabancılar dikkatinizi çekebilir ve onların davranışlarını inceleyebilirsiniz veya farklı kültürler ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz ve böylece duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz.

Burçlar - Terazi Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Küçük kaçamaklar sizi oyalasa bile; sonu gelmeyecek maceralar yüzünden geçici sorunlar yaşamak istemiyorsanız, gireceğiniz ortamlarda oto kontrol sisteminizi tetikte tutmalısınız. Son günlerinde bir huzursuzluk duygusuna kapılabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili fikir tartışmalarına açık bir gününüzdesiniz. İnatçı tavırlarınız sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

Burçlar - Terazi Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Çocuklarınızı ve sevdiğiniz kişileri ihmal etmemeniz gereken beş günlük süreçtesiniz. Sosyal yaşamınızda veya aişk hayatınızda yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı rekabete, güç mücadelelerine ve fikir çatışmalarına açık olabilir. Kova burcunda meydana gelen dolunay olumsuz açılar altında oluşmuyor, hepimiz kendi burcumuza göre belli konularda sonuç elde edebileceğimiz bir süreçteyiz(burca göre detayları burç yorumlarında bulabilirsiniz). Toplum içerisindeki yerimizi sorgulayabilir, topluma bir faydamız var mı yoksa akışa göre mi ilerliyoruz sorularının yanıtlarını bulabiliriz. Yardımlaşma aktivitelerinde bulunan kişiler çabalarının boşa gitmediğini görebilirler. Bazı arkadaşlık ilişkileri dönüm noktasında. Duygusal hassasiyet yüksek. Dolunay özgürleşme arzusunu arttırabilir, yeni şeyler denemek veya mevcut iş ve ilişkilerimize daha yenilikçi yaklaşımlar getirmek isteyebiliriz. Fikirler, ideolojiler, toplumsal olaylar, hümanist yaklaşımlar veya toplum olarak yardımlaşmayı gerektirecek gelişmeler ön plana çıkabilir. Hava, elektrik, elektronik, fizik, bilişim, uzay ve teknolojiyle ilgili konularda haberler, buluşlar ve gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Terazi Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Dolunay aşk hayatınızı ve hayattan tat aldığınız konuları biraz stresli şekilde gündeme taşıyacak. Bir tartışmanın uzamaması ve özel hayatınızdaki konuların sorumluluklarınıza yansımaması önemli. Çocuk haberleri gelebilir.

Burçlar - Terazi Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

AŞK: Bugün sevdiğiniz kişi sizinle gün boyu ilgilenerek içinizi rahatlatacak. Kalbi boş olan Teraziler’in adil olacağım derken karşı cinsi umursamaz görünmesi hiç yakışık almıyor. PARA: Bir takım yatırımlar peşinde gibisiniz ama bu durumun en fazla ilgi duyduğunuz bölümü ise emlak gibi. Var olan borcunuzun üzerine yeni bir borç eklemeyin. SAĞLIK: Somut bir hastalığınız olmasa da kendinizi bugünlerde iyi hissetmiyorsunuz.

Günlük Burç Yorumları

Burçlar - Terazi Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.