Terazi Burcu Günlük Burç

21 Ekim 2016 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç

Terazi Burcu Günlük Burç

Kısa bir araştırmayla az para harcayıp istediğiniz yerlere seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. Kafanızdaki bazı fikirleri daha fazla geliştirmeli, henüz uygulamaya koymamalı veya paylaşmamalısınız. Dış görünüşünüze ve bilginizi arttırıcı işlere yatırım yapın, olumlu geri dönüşleri olacaktır. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geçmiş çalışmalarımızın sonuçlarını görebileceğimiz, uzaklardan gelen ani haberlerin, beklenmedik gelişmelerin veya tam tersi sürprizlerin gündeme gelebileceği bir gün. Seyahatler, öğretici ve keyifli aktiviteler, ziyaretler ufuk açıcı olabilir. İşlerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Mars Pluton görünümü bir yandan ısrarcı, saplantılı, yobaz veya dediğim dedik kişileri ön plana çıkartırken, bir yandan da değişimi körüklüyor. İnsanlığın karanlık tarafıyla yüzleşmemizi sağlıyor. Çok istediğimiz amaçlar için hırsla çalışabilir ve sürekliliği olan sonuçlar elde edebiliriz. Dayanıklılık yüksek.
Bu görünüm aynı zamanda cinsel duygularda artış ve şehvet anlamına da gelir. Bazı kişiler bazı kişileri saplantı haline getirebilir. Öğle sonrası saatlerde, maddi başlıklı konularda problemler, utangaçlık, özgüven kaybı veya ilişkilerde problemler ön plana çıkabilir. Ortaya çıkan gücü yapıcı kullanmalı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Burç Milliyet

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde sorumlu olduğunuz konuları ilerletmek için üstlerinizden yardım alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek sizin için iyi olabilir. Akşam saatlerinde yapacağınız programlarda sıkışıklıklar olabilir. Mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Sabah

Dengeli olmanız ve yeniliklere açık yapınız her zaman göz dolduruyor. Jüpiter’in etkisiyle yaşamı enerjik algılıyorsunuz. Ailenizin bazı sorunları için, kişisel çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Ev ortamında uzlaştırıcı bir tutum içindesiniz. Duygusal konularınıza, çevresel olayları karıştırmamaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Vatan

Bugün iş bitirici, çalışkan ve verimli şeyler üretebilen bir enerjiniz var. Önemli yazışma, toplantı ve görüşmeleriniz için özellikle gün ortası gayet verimli sonuçlara vesile olabilir. Kazanç için fedakarlıklar gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Sözcü

Toplumsal statünüzü parlatabilecek başlangıçlar yapmak için çok uygun bir cuma günündesiniz. Bilhassa annenizle ilişkilerinizi pekiştirmek için olumlu etkilere sahipsiniz.Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Takvim

Bu aralar o kadar çok günlük sorunlarla ilgileniyorsunuz ki bu sizi duygusuz hissiz biri haline getiriyor hatta bu aşka adeta kapandınız. İşinize kendinizi fazla veriyorsunuz.

21 Ekim 2016 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 21 Ekim 2016 Cuma günlük burç yorumları. Terazi Burcu Günlük Burç.