Günlük Burç Terazi Burcu

Günlük Burç Terazi Burcu 24 Temmuz 2014 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Kafanız karışacak fakat dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklamanız gerekiyor. Belki yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Aynı zamanda pek çok işi bir arada yapmanız gerekebilir veya sürpriz ziyaretçileriniz olabilir ve işlerinizi ertelemek durumunda kalabilirsiniz. Sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Çeşitli davetler alabilir, ilginç toplantılara katılabilirsiniz. Bu arada tartışmalardan uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.
 

Burçlar - Terazi Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Aile ve sevdikleriniz önemli fakat, başarı size daha cazip gelecektir. . Maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. iletişim konusundaki yeteneklerinizi başarılı bir şekilde sergileyeceksiniz. İşinize yükselmek istiyorsunuz. Amacınıza uygun hareket etmelisiniz.

Burçlar - Terazi Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren özgün bir pozisyonda olabilirsiniz. İlerlemekten kokmayın! Hem iyi hem kötü olaylara açık bir gün. Özel hayatınızın iş yaşamınıza karışmasına izin vermeyin. Gerçekçi olmayan istekler nedeniyle ani tepkiler verebilirsiniz. Ancak, ani hareketlerden kaçınmanız gerekiyor. Bir ziyaret veya yüz yüze yapılacak bir konuşma bazı kararlar almanızda etkili olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Terazi Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Kendinizi işe güce vermekte zorlanabilirsin iz bugün. Sıkı bir tempo ve zorunluluklar pek size göre değil. Keşke biraz serbest bıraksalar beni diyor olabilirsiniz. O zaman bu tarz işlere yönelin. Ofis aşklarına dikkat.

Burçlar - Terazi Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

İŞ değişikliği isteyen Teraziler, biraz daha sabırlı olmanızda fayda var. Bir anlık kararla hareket ederseniz pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

Burçlar - Terazi Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Terazi Burcu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.