Terazi Burcu Günlük Burç

11 Şubat 2016 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç

Terazi Burcu Günlük Burç

İçinde bulunduğunuz durumu gözden geçirin, ama diğerlerinin isteklerine göre hareket etmek zorunda olmadığınızı unutmayın. Diğerlerinden önce, kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ön plana almanız gerekiyor. Size olumlu etkisi olacak ya da olumlu değişiklikler yapmanızı sağlayacak konularda girişimlerde bulunabilir veya bağlayıcı sözler verebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Birbirimiz tanımak, anlamak ve empati yapmak da zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Özverili ve yardımsever tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğimiz, entelektüel aktivitelere açık, bilgi arttırıcı ve keşif niteliğinde fikirlerle dolu, teknolojiye merakımızın da arttığı günlerdeyiz. Geleceğe dönük yeni adımlar atmak isteyebiliriz, ancak zamanımızı bu alana kaydırmadan önce sonuçlarını en iyi şekilde düşünmemiz gerekiyor. Zira, atacağımız adımlar, gerçek yolumuzdan çıkmamız anlamına gelebilir. Hayatı veya gelişmeleri olduğu şekliyle değil olmasını istediğimiz gibi algılayabiliriz. Hayali yaklaşımlarımız nedeniyle, yanılmaya ve yanıltılmaya açığız. Sosyal açıdan hareketli süreç. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün aile hayatınızdaki konularda elinizde olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İşlerinizi detaylandırmanız gerekebilir. Sizi yıpratan koşullar gündeme gelebilir. Değişen durumları öngörebilmeniz için olayları iyi anlamak gerekiyor. Akşam saatlerinde huzuru sağlamak zor olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Sabah

Doğal yapınızı ortaya koyacak çalışmalarla ses getirmek istiyorsunuz. Güçlü bağların sizin için önemli olduğunu bildiğiniz için, ilişkilerinizde ortalama davranıyor ve kapınızı hiç kimseye kapatmak istemiyorsunuz. Bugün, partnerinize karşı koruyucu duygularla hareket edecek ve ona sahiplenici davranacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Vatan

Terazi Burcu Günlük Burç Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Takvim

Enerjiniz ve yapıcı tavırlarınız ile çevrenizi etkileyecek ve arkadaşlarınıza yardımcı olacaksınız. Ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz.

11 Şubat 2016 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 11 Şubat 2016 Perşembe günlük burç yorumları. Terazi Burcu Günlük Burç.