Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Terazi burcu erkeği aşk hayatında hareketli kişiliğe sahiptir. Kadınları kolaylıkla etkiliyor olmaları yalnız kalmamalarını sağlar. Kişilik olarak zevkli, renkli, romantik, eğlenceli ve hareketlidir. Bu özelliklerinden dolayı ona karşı koyabilecek kadın çok azdır. İstediği kişi ile yakınlık kurabilir. Aşık olmadığında sürekli olarak partner değiştirebilir. Aşık olduğunda ise fazlasıyla sadık ve dürüst olacaktır. Birlikte olduğu kadını mutlu etmesini bilir. Kibar, beyefendi ve entelektüeldir.

Terazi burcu erkeği aşk hayatında sıcakkanlı ve samimidir. Kendisi nasıl davranıyorsa partnerinden de aynı şekilde davranmasını bekler. Onun sınırları yoktur, hissettiklerini partnerine fazlasıyla belli edebilir. Hoşlandığı kişiyle her zaman ilgilidir ve partnerinin de kendisine sürekli olarak ilgi göstermesini ister.

Terazi burcu erkeği aşka önem verir. Karşısındaki kadının ne düşündüğünü ve ne hissettiğini kolaylıkla anlayabilir. Bu nedenle çapkınlık yapmakta hiç zorlanmazlar. Terazi burcu erkeği sevse ya da sevmese, birlikte olduğu kadını el üstünde tutar. Onunla birlikte olan kadının mutsuz olma ihtimali çok düşüktür. Partneriyle mutlu olmak için elinden geleni yapar.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Terazi burcu kadını aşk hayatında fazlasıyla ateşli ve kadınsıdır. Güzelliğini ve çekiciliğini sonuna kadar kullanmak ister. Onun bu özelliklerinden etkilenmeyecek ve karşı koyabilecek çok az erkek vardır. Terazi kadınının içinde barındırdığı sevginin sonu yoktur. Aşk hayatında rahattır ve partneri ile her şeyi paylaşmak ister. Terazi kadını herkesle birliktelik kurmaz. Hayatına girecek kişinin özel olmasını ister. Mantık ilişkileri kurmak pek ona göre değildir ancak tıpkı burcunun erkeği gibi çapkın olabilir. Cazibeli oluşları çevresinde bulunan her erkeğin kendisine hayranlık duymasını sağlar.

Terazi burcu kadını aşk hayatının güzelliklerle ve zevklerle dolu olmasını ister. Onunla birlikte olmayı düşünen erkek, entelektüel, zeki, zevkli ve maddi gücü yüksek olmalıdır. Terazi kadını genellikle duygularıyla hareket ediyor olsa bile zaman zaman mantığını da dinler.

Terazi burcu kadını aşık olduğunda fazlasıyla bağlanır. Gözü, aşık olduğu erkekten başkasını görmez. Onların her zaman aşık olduğunu görmek çok zordur ancak bir kez aşık olduğunda yıllarca bağlılık duyabilir. Bir ilişkiye başlamadan önce çok fazla düşünür ve emin olduktan sonra adım atar. Aşk hayatında çok fazla kısıtlanmaya gelemez ancak ihmal edilmekte hiç hoşlarına gitmez.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Terazi Burcu Aşk