Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği

Karşınızda yakışıklı, aynı zamanda nazik, gülüşüyle sizi etkileyen biri varsa bu Terazi erkeğidir. Bu erkek beden dilini kullanmada ustadır. Ses tonları o kadar iyidir ki, sizi sizden alabilir. Saydığımız bu kadar özellik bir araya geldiğinde karşı cinsi etkilemesi hiçte zor olmaz. Aldığı hediye küçük bile olsa size hitap edecek şekilde özenle seçer. İnsanlarla iletişim yetenekleri üst seviyededir. Başınızı döndürebilecek kadar romantik olabilirler.

Terazi burcu erkeğinin evlilik kararı alması biraz zor olur. Size bir yakın, bir uzak davranabilir. Bu da mesafeli olmayı sevdiği içindir, sürekli mesafelerini ayarlamak ister. Özgürlük düşkünü, hayatı dolu dolu yaşamayı seven bu erkek, sizinle evlilik kararı aldıysa onun için ne kadar değerli olduğunuzu tahmin bile edemezsiniz. Yoksa hiçbir güç onu özgürlüklerinden koparamaz.

Terazi erkeği evlilik hayatında eşlerine ölçülü davranır, aynı davranışı eşlerinden de bekler. Eşlerinin dış görünüşlerine dikkat ederler. Sürekli kendinize özen göstermelisiniz. Asla pasaklı, özensiz biriyle birlikte yaşayamazlar. Evlerinin her zaman derli toplu olmasını isterler. Ev içinde karmaşıklığı, gereksiz aksesurları hiç sevmezler. İşten eve geldiği zaman asla ona ikinci bir iş çıkarmayın.

Terazi erkeğine perde astırmak isterseniz, bu biraz zor olacaktır. Evinizde küçük tamirat gerektiren işler mi var, yapacak kişi Terazi değildir.