Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu erkeği fiziksel olarak ön plana çıkmayı başaracak görüntüye sahiptir. Terazi erkeğinin çoğu uzun boyludur. Yeme konusunda aşırıya kaçmadıkları sürece vücutları orantılıdır. Kilo almaya yatkın oldukları için dikkatli olmalıdırlar. Güneşte renk değiştiren, parlak ve dalgalı saçlara sahiptir. Dudakları dolgun ve dikkat çekicidir. Ağız yapıları, yüz hatları ile uyumludur. Yüz hatları ise sivri değildir. Ten renkleri ise genellikle kumraldır.

Terazi burcu erkeği her zaman kıyafetine dikkat eder. Bakımlıdır ve şık görünmek ister. Saçları da kıyafetleriyle kombin oluşturur. Saçlarına şekil vermeden dışarıya çıkmak istemez. Aksi halde kendini asla rahat hissetmeyecektir. Giyinmeyi bilir. Kimse onu bu konuda eleştiremez. Zaten eleştirecek pek bir şey de bulamazlar. Terazi burcu erkeği, fiziksel görüntüleri itibariyle oldukça yakışıklıdır.

Terazi Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Terazi burcu erkeğinin en dikkat çekici özelliği adaletli olmasıdır. Haksızlığa asla ama asla gelemez. Bir diğer genel özelliği ise kararsız olmasıdır. Her konuda kararsızlık çeker ve hangisinin daha yararlı olacağından bir türlü emin olamaz. Kararsızlıkları, alışveriş yaparken, iş konusunda ya da aşkla ilgili konularda ön plana çıkar. Kararsız yönleri zaman zaman başarısız olmalarına neden olduğu gibi çoğu zaman da başarıya ulaşmalarına çok büyük yardım sağlar.

Terazi burcu erkeği kırılgan yapıya sahiptir. Üzülmek istemediği için insanları da üzmeyi asla düşünemez. Onu sürekli kıran bir kişiyi dahi incitmek istemez. İyimser, sıcakkanlı ve son derece dürüsttür. Hayal kırıklığına uğrasa ve çok fazla üzülse dahi kendisini kısa süre içerisinde toparlayabilir. Takıntılı değildir ve zor durumdan kolaylıkla sıyrılabilir. Terazi burcu erkeği fazlasıyla duygusaldır. Romantizme çok fazla yatkınlığı vardır ve duygusal olarak yakın oldukları kişiyi bu konuda fazlasıyla tatmin edebilir.

Terazi burcu erkeği her zaman yumuşak yaklaşımlar sergiler. Onun davranışlarında çok nadir sertlik ve sinirlilik görülür. Kişilik olarak herkesin beğendiği ve takdir ettiği erkektir. Çevresinde bulunan hemen herkesle uyum sağlayabilir. Terazi burcu erkeğinin en çok kırılmasına neden olan şey karşısındaki kişinin yalan söylediğini görmektir. Herkesin kendisine karşı dürüst olmasını ister. Çok nadir yalan söyleyen Terazi burcu erkeği, yalan söylediği zaman içten içe fazlasıyla üzülür. Dürüst olmanın daima kazandırdığına inanır.

Terazi burcu erkeği genel olarak meraklıdır. Detaylara fazla önem vermiyor olsa bile ayrıntıları öğrenmek ister. Bunu başaramıyorsa da umursamaz. Olayların sonucuyla ilgilenir. Neyin nasıl gerçekleştiği ile değil. Hisleri çok gelişmiştir. Genel olarak hislerini dinler ve çoğunlukla da yanılmaz. Terazi burcu erkeği ilgi duyduğu bir konuda en iyisini öğrenmek ister.

Terazi burcu erkeğinin iletişim yeteneği çok iyidir. Özenle seçtiği kelimeler, karşısındaki insanı etkilemelerini sağlar. Terazi erkeğinin gerçekten büyülü bir dünyası vardır ve bundan etkilenmemek elde değildir. Sakinlikten ve huzurdan yanadır. Huzuru yalnız başına elde edecekse, yalnız yaşamaktan da asla çekinmezler. Rahat olmak ona mutluluğu getirir. Yaşadığı her türlü sorunu içine atar ve asla dışarıya yansıtmaz. Duygusal olarak sürekli iniş, çıkıştadır.

Terazi burcu erkeği kendisine bakmayı sever. Özenlidir ve karşısındaki insanlarında öyle olmasını ister. Kimseyi dışarıdan bakarak eleştirmeyi ve değerlendirmeyi sevmez ancak bakımlı olmanın da zor olmadığını bilir. Terazi burcu erkeği daima arkadaşlarına, arkadaşları da ona değer verir. Sanatsal ruha sahiptir. Müzik dinlemeyi sever ve çok iyi de müzik kulağına sahiptir. Terazi burcu erkeğinin ne istediği çok net değildir. Çok fazla düşür ve her olayı olumlu ve olumsuz yönleriyle ele alır. Terazi erkeği için aile çok önemlidir. Ailesi ile arasında asla sorun olmasını istemez. Kırdığı kalbi de nasıl geri kazanacağını da çok iyi bilir.

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Terazi burcu erkeği duygusal ve olgundur. Bu özellikleri aşk hayatlarına da olumlu bir şekilde yansır. Hareketli, yerinde duramayan yapıları sayesinde dikkat çekici aşk hayatları olabilir. Aşkı çok fazla isteyen erkektir. Kadınları nasıl elde edeceklerini çok iyi bilirler. Kısıtlanmaktan hoşlanmamaları, partneri ile arasında sorun yaşanmasına neden olabilir. Fazla serbest bırakılmak da onlara göre değildir. Söz konusu aşk olduğunda, Terazi burcu erkeği bu konuda kusursuzdur. Romantizmi, eğlenceyi, duygusallığı ve mantıklı olmayı sonuna kadar başarabilir. Partnerini mutlu etmesini ve ona unutulmayacak anlar yaşatmasını bilir. Onunla birlikte olan kadın, mutsuz olduğunu söyleyemez. Söylüyorsa, Terazi burcu erkeği ona olan ilgisini kaybetmiş demektir.

Terazi burcu erkeğini daima partneri olan bir erkektir. Aslında bu durum doğru olan kadını arıyor olmalarından kaynaklanmaktır. Sevdiği kadın onu mutlu ediyorsa, o kişiyi hayatlarının merkezi haline getirir. Terazi burcu erkeği mutlu değilse, seviyor bile olsa partnerinden ayrılabilir. Terazi burcu erkeğinin aşkı sonsuzdur. Bir kadınla birlikte olmayı kafasına koymuşsa her türlü bunu gerçekleştirir. Kimse Terazi erkeğine engel olamaz. Aşık olduğunda sahiplenicidir ve partnerini kıskanır.

Terazi Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Terazi burcu erkeği her duruma ve her koşula uyum sağlayabilir ve bu da onların en olumlu özelliği olarak ön plana çıkmaktadır. Adalet duyguları yüksektir, haksızlığa asla ama asla gelemezler. Dengelidir. Ne yapması gerektiğini, nasıl yapması gerektiğini iyi bilir. Duygusal, içten, samimi, sıcakkanlı ve çekicidir. Entelektüel erkeklerdir. İdeallerinin peşinden gitmeyi severler. İnsanları kırmaktan ve üzmekten nefret ederler.

Terazi Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Terazi burcu erkeğinin en olumsuz özelliği kararsız olmasıdır. İki seçenek arasında kaldığı zaman karar vermekte zorlanır. Kimi zaman kıskançlıkları ile ön plana çıkarlar. İş yapmayı pek sevmezler. Uyuşuklardır. Eleştirici, fazla detaycı ve etki altına kolayca giren olumsuz özellikleri vardır.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Terazi Burcu Erkeği