Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu kadını fiziksel olarak hoş görüntüye sahiptir. Yüz hatları ve tenleri kusursuz olabilir. Yumuşak, parlak ve dalgalı saçları vardır. Gözleri fazla büyük değildir ancak parlak olmaları, dikkatlerini üzerine çekebilir. Burunları fazla büyük değildir ve güzel görünür. Doldun dudaklar, biçimli ağız yapısı ön plana çıkar.

Terazi burcu kadınının boynu çok uzun değildir ancak zarif görüntüsü vardır. Boyları ise genellikle ortadır. Vücut ölçüleri, yeme ve içme konusunda dikkat ettikleri sürece orantılıdır. Yüz hatları herkes tarafından beğenilir. Ten renkleri parlaktır. Terazi burcu kadını giyim konusunda başarılıdır. Güzelliğine, giyimleriyle daha fazla güzellik katarlar. Modayı her zaman yakından takip eder. Bakımlı ve özenlidir.

Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri

Terazi burcu kadını genel özellikleri bakımından herkes tarafından beğenilen ve imrenilen kadındır. Her davranışından nezaket ve estetik yansır. Hayata sıkı sıkıya bağlıdır ve her zaman keyif alacak bir şeyler bulmayı başarır. Cazibeli, çekici ve sıcakkanlıdır. Nasıl konuşması gerektiğini iyi bilir. İnsanlar onun konuşmasını ve sohbetini sever. Onunla yan yana olan kişi sıkılmaz, keyif alır. İnsanların ne düşündüğünü, ne hissettiğini önemser. İyi huylu, iyi niyetlidir.

Terazi burcu kadını güzel olan her şeye değer verir. Yapmacık hareketleri yoktur. Doğallıktan yanadır. Yapmacık olmaktan ve olanlardan nefret ederler. Terazi burcu kadını maddiyata önem verir. Paranın her kapıyı açacağının farkındadır ve bu güce sahip olmak ister. Parayı güç için arzular. Rahatlığına düşkün olan Terazi kadını, zorluk ve engelle karşılaşmaktan nefret etmektedir. Dilediği gibi hayat sürdürmek ister.

Terazi burcu kadınının yüzü daima güler. Keyifleri yerindedir ve çevresindeki insanların da mutlu olmasını sağlar. Hayatın pozitif yönüyle ilgilenen Terazi kadını aslında fazlasıyla kırılgan ve hassastır. Kırıcı sözler karşısında dik duramazlar. Duygusal yapıları vardır ve genellikle duygularıyla hareket etmeyi tercih ederler. Bir şeyi yorumlayacak olduklarında duyguları ön plana çıkar.

Terazi burcu kadını kendi düşüncelerine, karşısındaki kişinin düşüncelerinden daha fazla önem verir. Hisleri kendisine yön gösterir. Ne hissediyorsa onu söyler, onu yapar. Özgürlüğüne aşırı düşkündür ve düşünceleri konusunda da özgür olmak ister. Yapmak istediğini yapar. Kısıtlanmaya tahammülü yoktur. Terazi burcu kadını aşka, arkadaşlara ve tabi ki aileye çok fazla önem verir ancak bu kişilerden birisi bile özgürlüğünü kısıtlayacak olursa, anında pençelerini çıkartmaya hazırdır.

Terazi burcu kadınının dişiliği ve çekiciliği herkes tarafından kolaylıkla fark edilebilir. İnsanlarla arası daima iyidir ve iyi olması için de çabalar. İnsanların kendisini beğenmesini ve saygı göstermesini arzular. Terazi burcu kadını bir kişiye değer veriyorsa onun için yapmayacağı şey yoktur. Onların mutlu olması için her türlü fedakârlığı seve seve yapmaya hazırdır. Değer verdiği insanlar için her şeyi yapacak olmaları, kimi zaman haksızlığa maruz kalmalarına neden olabilir.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Terazi burcu kadını aşk hayatında her zaman hareketlidir. Romantik olsalar bile çapkınlıklarıyla ön plana çıkarlar. Yalnızlık onlara göre değildir ve her zaman hayatlarında bir kişi bulunur. Seviyor olsa da, olmasa da bir kişiyle birliktelik kurabilir. Doğru partneri bulduklarında, aşık olduklarında ise çapkınlıkları ortadan kalkacaktır. Terazi burcu kadını sevdiği zaman sadık kalmasını bilir ve partnerini kıskanır.

Terazi burcu kadını aşık olduğunda partneri için her şeyi yapabilecek kadındır. Romantiktir ve partnerinden bu yönde paylaşımlar bekler. Bir erkekten hoşlanıyorsa onu uzun süre peşinden koşturtmaz. Duygularını hemen belli eder ve o kişiyle bir araya gelmek ister, tanışmaları kısa bir süre önce bile gerçekleşmiş olsa. Flört, Terazi burcu kadını için keyif vericidir. Özgürlüğüne düşkün olmaları, aşk hayatlarına fazlasıyla yansır. Sürekli olarak kısıtlayan bir erkekle uzun süre birliktelik yaşamaları imkânsızdır.

Terazi Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Terazi burcu kadınının en olumlu özellikleri sosyal, uyumlu ve sevgi dolu olmasıdır. İnsanlara nasıl yaklaşacağını iyi bilir. Duygularıyla hareket eder. Daima haklı olanın yanında, haksız olanın karşısında durur. Hırslı yapıları vardır ve bir şeyi yapmak istiyorlarsa mutlaka yaparlar. Entelektüel kadındır. Her koşula uyum sağlayabilir.

Terazi Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Terazi burcu kadınının en olumsuz özelliği kararsızlık çekmesidir. Bu olumsuz özelliklerinin kendileri de farkındadır. Bağımlılıkları aşırıdır ve onları vazgeçirmek hiç kolay olmaz. Yavaş hareket eder, fazla girişimci değildir. Zevklerinde aşırıya kaçabilir. İnsanları eleştirmeyi sever. Aşık oldukları zaman da fazlasıyla kıskançtırlar.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Terazi Burcu Kadını